parallax background

Eğitmenlerimiz

Danzónn Dans Akademisi

Bahadır KayaDuis dignissim mi ut laoreet mollis. Nunc id tellus finibus, eleifend mi vel, maximus justo. Maecenas mi tortor, pellentesque a aliquam ut, fringilla eleifend lectus. Maecenas ultrices tellus sit amet sem placerat tempor. Maecenas eget arcu venenatis, sagittis felis sit amet, dictum nisl. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Phasellus vitae vulputate elit. Fusce interdum justo quis libero ultricies laoreet.


Selin ÖbekçiOkulumuz kurucularından olan Selin Öbekci dans hayatına 8 yaşındayken Türk Halk Dansları ile başlayıp , kısa bir süre içinde show ekiplerine ve yarışma gruplarına katılmıştır. 16 yaşında ise Latin Dansları eğitimine başlayarak içindeki Salsa ruhunu açığa çıkartmış ve bu branşta eğitimler almaya devam etmiştir. 18 yaşına geldiğinde bir çok dans okulunda ve üniversitelerin dans topluluklarında eğitim vermeye başlamıştır. Yurt Dışı dans festivallerine katılarak birçok yabancı eğitmenle çalışmış, özel dersler almış ve show gruplarında yer almıştır.

2010 yılı itibariyle hem Türkiye’ de hem de Yurtdışında tanınan ve kongrelere davet edilen bir dansçı olmuştur. O zamanlar Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan hocamız, bölümünü dereceyle bitirmiş ve kısa bir süre kendi mesleğini de icra etmiştir. İtalya, Hollanda, Almanya, Fas, Slovenya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan,Polonya, Hırvatistan,Lübnan, Gürcistan, Fransa, Avusturya, Amerika Birleşik Devletleri gibi bir çok ülkede katıldığı dans kongrelerinde eğitim verip sahne almıştır.

Hocamız sadece Latin Dansları ile yetinmeyip, biryandan da Bale, Jimnastik, Jazz Dance, HipHop alanlarında da eğitim almış, kendini her alanda geliştirmiştir. Salsa branşında ülkemizi temsil eden en iyi kadın dansçıların arasında yer almaktadır.


selinöbekçi3
selinöbekçi3

Mehmet Çetin

Salsa


Okulumuz Baş Salsa eğitmenlerinden olan Mehmet Çetin, dans eğitimine 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Dans Topluluğu’ nda başladı. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Gazi Üniversitesi İstatistik bölümlerinden mezun olan eğitmenimiz hobi olarak başladığı dansı profesyonel mesleği haline getirdi. Dans kariyeri boyunca önemli dans etkinliklerinde yer alarak hem eğitimler verdi hem de birçok gösteriye imzasını attı. 2015 yılından beri kurumumuzda eğitim vermeye devam etmektedir.


Ezgi Kaya

Zeybek, Türk Halk Dansları


Dans eğitimine 14 yaşında Halk Dansları ile başlamış, ve kısa bir süre sonra ekibiyle yarışmalara katılarak bir çok derece getirmiştir.


Aylin Acimert 2
Aylin Acimert 1

Aylin Acımert

Hip Hop


2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Dans Sporları Topluluğu HipHop sınıfında dans eğitimine başlayan eğitmenimiz 2015 yılından itibaren asistanlık ve eğitmenlik konumuna yükseldi. 2016 yılında Queens ekibine dahil oldu. Bu ekiple beraber Üniversiteler Arası Dans Maratonu kapsamında 2016 ve 2017 yıllarında en iyi koreografi ve birincilik ödülü kazandı. Şuan 2018 yılında kurulan ve hala aktif olan Diva Mansion dans ekibinin kurucu üyelerinden biridir ve bu grupta ekip lideri olarak dans etmektedir. Diva Mansion 2018 K-Pop World Festival’ de Türkiye birincisi olmuştur ve global elemelerde Türkiye’ yi temsil etmeye hak kazanmıştır.


Buse Göktürk

Bachata


2014 yılında Ankara Üniversitesi’nde dansla tanışan eğitmenimiz kendini hızlı bir şekilde geliştirmiş , kısa sürede Ankara Üniversitesi’ nde eğitim vermeye ve dans gösterilerinde yer almaya başlamıştır. Birçok dans festivaline katılarak alanında uzman eğitmenlerden dersler almaya devam etti ve ülkemizin en başarılı kadın Bachata dansçılarından biri haline geldi. Partneri Mustafa Ateş ile beraber başarılı koreografiler üretip izleyicileri büyülemeye devam ediyorlar.busegöktürk3
busegöktürk1
busegöktürk2
ırmaksoguksu

Irmak Soğuksu

Hip Hop


Dans ile çok erken yaşlarda tanışmış olan eğitmenimiz 2014 yılından itibaren profesyonel olarak dans etmekte, 2017’ den beri eğitmenlik yapmaktadır. Türkiye’ de eğitim almaya devam ederken bir yandan da dünyaca ünlü koreograflardan Jake Kodish, Willda Beast ve Nicole Kirkland ile çalışarak 2019 Los Angeles Buildabeast Experience kampı için burs kazanmıştır. Eğitmenimiz HipHop ile sınırlı kalmayıp modern dans ve latin dansları eğitimine de başlamış , hala devam ettirmektedir.


Ömer Kılıçgil

Kizomba


Türkiye’ de kizomba & urban kizombanın önde gelen isimlerinden olan eğitmenimiz kendini tamamen bu dansa adayarak birçok yeniliği de ülkemize getirmiştir. Ukrayna’ da düzenlenen Kizomba Dans Festivallerine katılarak dünyanın en iyi eğitmenleriyle çalışma fırsatı bulmuş ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Ülkemizde yapılan dans festivallerinde eğitim verip sahne almakta ve başarılı koreografilere imza atmaktadır.


Alla Valentinovna

High Heels


Çocukluğundan beri müzikle ve dansla yaşayan eğitmenimiz bu tutkusunu eğitim hayatına da taşımış ve Kyiv National University of Culture and Arts bölümünden mezun olmuştur. Street Dance, Folk Dance, Latin, Oryantal ve Lady Dance branşlarında kendisini geliştirmiştir. Artık Türkiye’ de Danzonn Dans Akademisi bünyesinde ‘High Heels’ eğitimleri vermektedir.


Ezgi Süzer
ezgisuzer1
ezgisuzer3
ezgisuzer2