parallax background

Etkinliklerimiz

Danzónn Dans Akademisi

etkinlik2
etkinlik3
etkinlik1
etkinlik5
etkinlik4

Danzonn Latin Night


Her Salı Ankara’nın en güzel performans sahnesi “6:45 Kaybedenler Kulübünde” Salsa, Bachata, Kizomba müzikleri eşliğinde dans ediyoruz.

Okulumuzun düzenlemiş olduğu bu dans gecesinde birbirinden başarılı bir çok profesyonel dansçı ile tanışma ve dans etme fırsatı sizleri bekliyor.

Başta Dj Emre Keskin olmak üzere Ankara’nın en iyi latin DJ ’lerinin bu geceye özel hazırladıkları muhteşem müziklerle pistten hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.

Mükemmel bir ses sistemi, tertemiz tuvaletler, hemen dışarısında sigara içme alanı, geniş ve havadar dans etme alanı, yüksek tavanı ile dans edip eğlenmek için kapılarını sizlere açıyor.

Ödüllü yarışmalar, çekilişler ve birbirinden etkileyici dans gösterileri için her Salı adres: 6:45 Kaybedenler Kulübü

Havuz PartisiSıcak yaz aylarında Ankara’nın en güzel havuzlarından olan Atakent My Pool ‘ da hem havuza girip serinliyor hem de latin müzikleri eşliğinde dans ediyoruz. Yaz dönemi her Pazar düzenlediğimiz Latin Pool Party içinizi ısıtırken serin sular sizi serinletiyor. Ulaşım sorunu yaşıyorsanız ücretsiz servis imkanından faydalanabilirsiniz.

Katılacağımız Dans FestivalleriSizde bizlerle bu etkinliklere katılabilir, hem dansınızı geliştirip hem muhteşem şovlar izleyebilirsiniz. Sabahlara kadar süren dev dans partilerinde ünlü dansçılarla tanışıp onlarla dans edebileceğiniz bu etkinliklerde eğlenmek garanti. Ulaşım, konaklama ve bilet işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.